Look Who's Back (2015) a.k.a Er ist wieder da – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Look Who’s Back (2015) a.k.a Er ist wieder da
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Look Who’s Back (2015) a.k.a Er ist wieder da

3757
 116 min    2015    HD     7.1

Loading…

Adolf Hitleri zgjohet dhe e gjen veten në shekullin XXI, atje ku dikur ishte bunkeri i tij, pa kujtuar asgjë që ka ndodhur pas vitit 1945. Duke interpretuar situatat moderne nga një perspektivë naziste, ai gjen famën dhe suksesin si komedian.