Little Miss Dolittle (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Little Miss Dolittle (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Little Miss Dolittle (2018)

312
 96 min    2018    HD     5.9

Loading…

Një vajzë 11 vjeçare që mund të flasë me kafshët. Kur një hajdute sjell disa probleme në një kopsht zoologjik të zonës, ajo gjendet aty për t’i shpëtuar.