Let It Snow (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Let It Snow (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Let It Snow (2019)

4437
 92 min    2019    HD     5.8

Loading…

Një stuhi e parakohshme në prag të Krishtlindjes e mbulon qytetin me borë. Një vajzë e guximshme zbret nga treni i bllokuar, duke nisur një zinxhir ngjarjesh që do të ndryshojnë mjaft jetë. Gjatë tre ditëve të ardhshme, jetët e shumë njerëzve do të turbullohen, shumë marrëdhënie do të prishen ose qartësohen... Është Krishtlindje nën dëborë!