Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)

1084
 108 min    2004    HD     6.8


Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm pas parave të tyre.