LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters (2020)

2036
 81 min    2020    Full HD     6.2

Loading…

Kur heroit të ri, Shazamit, i ofrohet t'i bashkohet Ligës së Drejtësisë, ai heziton. Por kur rivalët e tyre, Shoqëria e Përbindëshave, e vendosin Ligën në rrezik, ai është i vetmi që mund t'i shpëtojë.