Legacy of Lies (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Legacy of Lies (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Legacy of Lies (2020)

666
 101 min    2020    HD     


Një ish-agjent i M16 detyrohet të rikthehet në botën e spiunazhit dhe angazhohet për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimet sekrete.