Leaving Las Vegas (1995) 16+ – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Leaving Las Vegas (1995) 16+


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Leaving Las Vegas (1995) 16+

4027
 111 min    1995    HD     7.5

Loading…

Ben Sandersoni, një skenarist Hollivudian i cili ka humbur gjithçka për shkak të alkoolizmit të tij, mbërrin në Las Vegas për të pirë deri në vdekje. Atje, ai takon Seran, një prostitutë, me të cilën formon një lidhje.