Lady and the Tramp (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lady and the Tramp (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lady and the Tramp (2019)

3652
 103 min    2019    HD     6.8

Loading…

Lejdi, qenushja e fisme e një familjeje njihet me Endacakun, qenin e rrugëve dhe të dy fillojnë aventura të paimagjinueshme në botën e lirë.