L.A. Confidential (1997) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
L.A. Confidential (1997)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

L.A. Confidential (1997)

817
 138 min    1997    HD     8.2

Loading…

Teksa korrupsioni rritet në vitin 1950 në Los Anxheles, tre policë, një strikt, një brutal dhe një i dobët - bazuar në idenë e tyre të drejtësisë hetojnë një seri vrasjesh