Kings of Mulberry Street (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kings of Mulberry Street (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Kings of Mulberry Street (2019)

779
 90 min    2019    HD     5.4

Loading…

Një djalosh rrëmujaxhi dhe një tjetër i urtë dhe i sapoardhur, bëhen bashkë me dëshirën për të futur në kurth gangsterin e lagjes, i cili ua nxin jetën të gjitha familjeve. Kjo është aventura për drejtësi e dy shokëve të vegjël.