Ken : The Legend of Raoh 1 (2006) aka Death for Love – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ken : The Legend of Raoh 1 (2006) aka Death for Love
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ken : The Legend of Raoh 1 (2006) aka Death for Love

3351
 85 min    2006    HD     7.1

Loading…

Në një botë të re pas shkatërrimit të madh, mbreti Roah dhe perandori Sauther luftojnë për të pushtuar toka. Ndërkohë bashkëpunëtorët kryesorë të Raoh, Soga dhe motra e tij Reina, përballen me pasojat e luftës. Në mes të kësaj është luftëtari legjendar Kenshiro, i cili duhet të veprojë për të mbrojtur të pafajshmit në një luftë pa fund.