Ken : Legend of Raoh 2 (2007) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ken : Legend of Raoh 2 (2007)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ken : Legend of Raoh 2 (2007)

2853
 95 min    2007    HD     6.8

Loading…

Më në fund vjen momenti i betejës përfundimtare mes Kenshiros dhe Raoh. Të dy do të përballen me të shkuarën dhe do të kuptojnë sa e madhe është fuqia e dashurisë dhe trishtimit.