Kalashnikov (2020) a.k.a AK-47 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kalashnikov (2020) a.k.a AK-47
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Kalashnikov (2020) a.k.a AK-47

2656
 110 min    2020    Full HD     6.1

Loading…

Filmi biografik në lidhje me shpikësin dhe projektuesin e armëve Mikhail Timofeevich Kalashnikov (AK-47). Rruga e gjatë që ndoqi një djalë 28 vjeçar për të krijuar armën legjendare AK-47 e cila edhe sot është simbol i armëve të përparuara të kohës sonë.