Justice League Dark: Apokolips War (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Justice League Dark: Apokolips War (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Justice League Dark: Apokolips War (2020)

1464
 90 min    2020    Full HD     8.1

Loading…

Pas pushtimit dhe shkatërrimit të Tokës, Liga e Drejtësisë mblidhet përsëri bashkë për të shpëtuar planetin dhe të mbijetuarit e mbetur.