Jumanji: The Next Level (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jumanji: The Next Level (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jumanji: The Next Level (2019)

7121
 123 min    2019    Full HD     7.0

Loading…

Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga shkretëtirat e thata në malet me dëborë, për t'i shpëtuar lojës më të rrezikshme në botë.