John Wick 3: Parabellum (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
John Wick 3: Parabellum (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

John Wick 3: Parabellum (2019)

22161
 130 min    2019    Full HD     7.5

Loading…

Xhon Uiki është në arrati, pasi ka vrarë një anëtar të shoqatës së vrasësve ndërkombëtarë. Me një çmim prej 14 milionë dollarësh për kokën e tij, tashmë ai është objektivi i çdo qitësi.