Jade Dynasty (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jade Dynasty (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jade Dynasty (2019)

768
 101 min    2019    Full HD     5.8

Loading…

Një burrë kthehet kundër sektit që e shpëtoi kur në fshatin e tij u bë një masakër, pasi zbulon të vërtetën mbi vrasjen e prindërve të tij.