I, Robot (2004) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
I, Robot (2004)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

I, Robot (2004)

3814
 115 min    2004    HD     7.1

Loading…

Në vitin 2035, një polic teknofob heton një krim që mund të jetë kryer nga një robot, që çon në një kërcënim të madh për njerëzimin...