Hunt to Kill (2010) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hunt to Kill (2010)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hunt to Kill (2010)

9940
 98 min    2010    HD     5.2

Loading…

Kur vajza adoleshente e Xhimi Rodes rrëmbehet, ai detyrohet të shoqërojë në male një bandë të pamëshirshme vrasësish në mënyrë që ata të gjejë një plaçkë të humbur të cilën e kishin grabitur. Por Xhimi Rodes është një nga agjentët më të ashpër të Patrullës Kufitare. Aftësitë e tij për mbijetesë i japin mundësi të përballojë çdo vështirësi në këtë lloj terreni.