Human Capital (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Human Capital (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Human Capital (2019)

1962
 95 min    2019    HD     6.3

Loading…

Jetët e dy familjeve të kundërta përplasen me njëra tjetrën kur fëmijët e tyre krijojnë një lidhje që çon drejt një ngjarjeje tragjike.