Horrible Bosses 2 (2014) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Horrible Bosses 2 (2014)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Horrible Bosses 2 (2014)

12262
 108 min    2014    HD     6.3

Loading…

Të mërzitur duke u dhënë llogari njerëzve më lart, Niku, Dejli dhe Kërti vendosin të bëhen shefa të vetes duke hapur biznesin e tyre. Por një investitor i shkathët ua heq shumë shpejt qilimin nga poshtë këmbëve. Të mashtruar dhe të dëshpëruar, pa asnjë mbështetje ligjore, tre biznesmenët e mundshëm bëjnë një plan të mbrapshtë, për të rrëmbyer djalin e rritur të investitorit, për t’i kërkuar para atij dhe për të rikthyer kontrollin mbi kompaninë e tyre.