Hobo with a Shotgun (2011) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hobo with a Shotgun (2011)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hobo with a Shotgun (2011)

8401
 86 min    2011    HD     6.1

Loading…

Një i pastrehë vigjilent, fillon një vetgjyqësi ndaj të gjithë kriminelëve në lagje,me një armë gjahu.