Gretel & Hansel (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gretel & Hansel (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gretel & Hansel (2020)

3622
 97 min    2020    HD     5.4

Loading…

Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe punë. Aty ata do përballen me një të keqe të tmerrshme.