Ghost in the Graveyard (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ghost in the Graveyard (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ghost in the Graveyard (2019)

4318
 93 min    2019    HD     5.1

Loading…

Qyteti i Mt. Moriah pushtohet nga Marta, një fantazmë që kthehet për të ndjekur adoleshentët dëshmitarë të vdekjes së saj në fëmijëri gjatë lojës "Fantazma në varreza".