Ghost (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ghost (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ghost (2019)

2510
 130 min    2019    HD     6.8

Loading…

Karan Khanna, një politikan me origjinë indiane në Mbretërinë e Bashkuar, akuzohet se vrau gruan e tij. Ai i thotë avokatit të tij se një fantazmë kreu vrasjen dhe se duhet të gjykohet.