Geek Charming (2011) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Geek Charming (2011)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Geek Charming (2011)

3579
 94 min    2011    HD     6.4

Loading…

Dilani është vajza më e pëlqyer në shkollë, ndërsa Xhoshi, i apasionuari pas filmave. Të dy kanë një qëllim në jetë: Ai dëshiron të fitojë festivalin e filmit, ndërsa ajo, titullin Mbretëresha e Luleve. Një dokumentar i Xhoshit, që do ta ndihmojë vajzën e llastuar në fushatën për të fituar kurorën, do të nxjerrë në pah, kush janë ata në të vërtetë...