Gangs of Wasseypur (2012) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gangs of Wasseypur (2012)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gangs of Wasseypur (2012)

3954
 321 min    2012    HD     8.2

Loading…

Një përplasje midis Sulltanit dhe Shahid Kanit çon në dëbimin e Kanit nga Vaseipuri dhe ndez një gjakmarrje vdekjeprurëse që përfshin tre breza.