The Frozen Ground (2013) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Frozen Ground (2013)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Frozen Ground (2013)

8860
 105 min    2013    HD     6.4

Loading…

Një oficer policie i Alaskës, bashkohet me një vajzë të re e cila shpëtoi nga kthetrat e pamëshirshme të vrasësit serial Robert Hansen, për ta sjellë vrasësin përpara drejtësisë. I bazuar në ngjarje të vërteta.