Fronteras (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fronteras (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fronteras (2018)

3840
 95 min    2018    HD     5.0

Loading…

Një agjent meksikan i patrullës së kufirit Amerikan përballet me kartelin që përpiqet të kalojë drogë dhe kontrabandë. Një ekip i vjen në ndihmë por nuk është ashtu si duket.