Fratelli unici (2014) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fratelli unici (2014)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fratelli unici (2014)

875
 89 min    2014    DVD     5.5

Loading…

Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të...