Florence Foster Jenkins (2016) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Florence Foster Jenkins (2016)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Florence Foster Jenkins (2016)

554
 111 min    2016    HD     6.8

Loading…

Historia e Florenc Foster Xhenkins, një gruaje të pasur nga Nju Jorku e cila ëndërronte të bëhej një këngëtare opere, pavarësisht zërit të saj të tmerrshëm muzikor.