Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

10076
 137 min    2019    Full HD     6.7

Loading…

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.