Fado (2016) +18 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fado (2016) +18


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fado (2016) +18

2725
 101 min    2016    HD     5.9

Loading…

Fabiani një doktor i ri udhëton në Lisbonë për të rifituar të dashurën e tij Doron. Ndërkohë që afrohen përsëri me njëri tjetrin, frika e tyre i ndjek nga pas. Xhelozia e Fabianit do vendosë në provë lidhjen përsëri.