Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020)

1861
 143 min    2020    HD     6.6


Dy këngëtarë të një qyteti të vogël të Islandës janë në ndjekje të ëndrrës së tyre për të qenë pjesë e Eurovizionit. Gjatë rrugëtimit, plot sfida, ngatërresa dhe keqkuptime vendosin në provë lidhjen mes tyre.