The Edge of Seventeen (2016) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Edge of Seventeen (2016)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Edge of Seventeen (2016)

18391
 104 min    2016    HD     7.7

Loading…

Jeta në gjimnaz bëhet edhe më e vështirë për Nejdinën kur shoqja e saj e ngushtë, Krista, fillon të dalë me vëllanë e saj.