Eat Pray Love (2010) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Eat Pray Love (2010)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Eat Pray Love (2010)

4428
 133 min    2010    HD     5.8

Loading…

Një grua e martuar kupton që po jeton një martesë të palumtur. Pas një divorci të dhimbshëm ajo vendos të udhëtojë nëpër botë që të gjejë vetveten.