Dragon Quest: Your Story (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dragon Quest: Your Story (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dragon Quest: Your Story (2019)

1345
 103 min    2019    Full HD     6.5


Luka, një hero, duhet të ndjekë hapat e babait të tij për të gjetur shpatën Zenitiane dhe për t'i dhënë fund sundimit të peshkopit të lig, Ladja.