Dora and the Lost City of Gold (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dora and the Lost City of Gold (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dora and the Lost City of Gold (2019)

5296
 102 min    2019    HD     6.1

Loading…

Pas vitesh të tërë duke eksploruar xhunglën me prindërit e saj, Dora shpërngulet në qytet për të filluar një nga aventurat më të vështira që ka parë ndonjëherë, t’i mbijetojë gjimnazit dhe të bëjë miq të rinj.