Dolphin Kick (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dolphin Kick (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dolphin Kick (2019)

4601
 89 min    2019    HD     5.6

Loading…

Gjatë pushimeve në një ishull tropikal, miqësia me një delfin lozonjar e ndihmon Lukun e vogël të gjejë guximin të rikthehet në ujë pas humbjes së papritur të së ëmës.