Doctor Sleep (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Doctor Sleep (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Doctor Sleep (2019)

3843
 152 min    2019    HD     7.6

Loading…

Vite pas ngjarjeve të "Shining", Dan Torrance, tashmë i rritur, duhet të mbrojë një vajzë që ka fuqi të ngjashme me të, nga një kult i njohur si "The True Knot", i cili ushqehet me fëmijë të talentuar për të qëndruar i pavdekshëm.