Dil Bechara (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dil Bechara (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dil Bechara (2020)

643
 101 min    2020    HD     9.2


Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit "Faji i yjeve tona".