Despicable Me (2010) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Despicable Me (2010)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Despicable Me (2010)

19881
 95 min    2010    HD     7.7

Loading…

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më mirë.