Deadpool 2 (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deadpool 2 (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Deadpool 2 (2018)

19277
 139 min    2018    HD     8.0

Loading…

Mercenari mutant gojë-ndyrë, Wade Wilsoni (Deadpool), krijon një ekip mutantësh për të mbrojtur një djalë të ri me aftësi të mbinatyrshme nga Cable, një udhëtar kohe i dhunshëm që kërkon ta vrasë.