Danger Close (2019) a.k.a The Battle of Long Tan – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Danger Close (2019) a.k.a The Battle of Long Tan
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Danger Close (2019) a.k.a The Battle of Long Tan

6264
 118 min    2019    HD     7.3

Loading…

Në gusht të 1966, në një plantacion në Vietnam të quajtur Long Tan, 108 ushtarë të rinj dhe pa përvojë nga Australia dhe Zelanda e Re luftojnë për mbijetesë kundrejt 2500 ushtarëve të Vietnamit verior dhe vietkong.