Crown Vic (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crown Vic (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Crown Vic (2019)

3914
 110 min    2019    HD     6.1

Loading…

Nata e paharrueshme e jetës së oficerit të LAPD-së, Ray Mandel dhe fillestarit Nick Holland i cili mëson për jetën e të qënurit polic në një natë të vetme, të mbushur me aksion, vrasje, ndjekje, dhe të papritura që ai nuk do t'i kishte imagjinuar kurrë.