Crossroads: One Two Jaga (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crossroads: One Two Jaga (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Crossroads: One Two Jaga (2018)

774
 85 min    2018    HD     6.5

Loading…

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre çon në rezultate fatale.