Creed II (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Creed II (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Creed II (2018)

22152
 130 min    2018    Full HD     7.3

Loading…

Nën kujdesin e Roki Balboas, konkurrenti i fortë, Adonis Krid përballet me Viktor Dragon, djalin e Ivan Dragos në një ndeshje vdekjeprurëse boksi.