Coma (2019) a.k.a. Koma – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Coma (2019) a.k.a. Koma
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Coma (2019) a.k.a. Koma

1798
 111 min    2019    Full HD     6.5

Loading…

Kur zgjohet në një botë të re dhe të rrezikshme, një djalë i ri duhet të përballet me sfida dhe mistere për zbuluar se çfarë është reale dhe çfarë është një fantazi.