Cold Mountain (2003) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cold Mountain (2003)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cold Mountain (2003)

2988
 153 min    2003    HD     7.2


Për t'u ribashkuar me dashurinë e jetës gjatë Luftës Civile Amerikane, Inman, një ushtar i plagosur niset në një udhëtim të vështirë për të arritur Malin e Ftohtë...