Close to the Horizon (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Close to the Horizon (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Close to the Horizon (2019)

1171
 109 min    2019    HD     6.7

Loading…

Xhesika e di si do të jetë jeta e saj dhe ku do ta çojë. Por kur takohet me Danin, një djalosh me një të kaluar të ndërlikuar, çdo gjë mund të përmbyset.